Strona główna » Catering dla szkoły i przedszkola
Wróć do wszystkich diet

Catering dla szkoły i przedszkola

W obecnym, bardzo szybkim i zmieniającym się świecie, bardzo często rodzice i opiekunowie nie mają czasu, aby przygotowywać pełnowartościowe posiłki dla swoich pociech w wieku szkolnym i przedszkolnym. W Restauracjapoddrzwi.pl zdajemy sobie sprawę, jak istotne znaczenie w rozwoju maluchów ma ich prawidłowa dieta, dlatego też oferujemy Państwu catering dla dzieci z dostawą do placówek oświatowych takich jak przedszkola i szkoły na terenie całej Polski. Jesteśmy pasjonatami dietetyki kochającymi smaczne i zdrowe jedzenie. Nasi kucharze chętnie podzielą się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem serwując maluchom pyszne dania oraz wprowadzą je w świat nowych smaków kulinarnych, czuwając jednocześnie nad ich dobrym samopoczuciem. Zadbaj z nami o zdrowie dzieciaków i już dziś rozpocznij współpracę w zakresie cateringu dziecięcego z Restauracjapoddrzwi.pl.

Catering dla dzieci: zdrowe i smaczne posiłki dla najmłodszych

Każdy rodzic lub opiekun marzy, aby jego dziecko w szkole czy przedszkolu mogło zjeść smaczne, pełnowartościowe posiłki. Niestety, nie we wszystkich placówkach szkolnych lub przedszkolnych funkcjonują stołówki serwujące zdrową żywność. Z pomocą przychodzi firma oferująca catering dla dzieci Restauracjapoddrzwi.pl., której misją jest serwowanie zbilansowanych i świeżych posiłków dla dzieci każdego dnia. Nasza firma cateringowa dba o prawidłowe odżywianie dzieciaków, ale także kształtuje zdrowe nawyki żywieniowe. Dzięki swojemu doświadczeniu wiemy, że potrzeby żywieniowe dzieciaków różnią się w zależności od wieku. Gwarantujemy, że proponowane przez nas posiłki są dostosowane do potrzeb maluchów na każdym etapie rozwoju – od żłobka aż po szkołę średnią. Oferowana przez nas usługa cateringu do szkół i przedszkoli ma również walory edukacyjne. Nasz szef kuchni dba o to, aby najmłodsi polubili warzywa czy owoce i chętnie po nie sięgali w codziennej diecie.

Zobacz nasze diety

Jeśli nie wiesz, która dieta jest dla Ciebie odpowiednia skontaktuj się z nami!

Catering dla przedszkoli: kompleksowe usługi żywieniowe dla maluchów

Okres przedszkolny to czas intensywnego rozwoju psychoruchowego dla maluchów. Dzieci zdobywają wtedy nową wiedzę, nabywają umiejętności manualne, a także kształtują swoją osobowość. Przedszkole to czas budowania relacji z rówieśnikami i zawierania pierwszych przyjaźni. Aby maluch miał energię do wszystkich tych działań, potrzeba mu zdrowego żywienia bogatego w niezbędne witaminy, minerały oraz inne składniki diety. Nie od dziś jednak wiadomo, że dzieci w wieku przedszkolnym mogą być niejadkami, które niechętnie spożywają posiłki. Rozwiązaniem tych rodzicielskich dylematów jest catering do przedszkoli w ofercie Restauracjapoddrzwi.pl. Jesteśmy jednym z najczęściej wybieranych dostawców cateringu dla przedszkoli w całej Polsce. Nasi klienci cenią przede wszystkim jakość oraz różnorodność naszych potraw oraz indywidualne podejście do każdej placówki. W dobie licznych alergii pokarmowych oraz nietolerancji występujących u najmłodszych np. nietolerancji glutenu czy laktozy, nasza kadra kucharzy może przygotowywać posiłki bezglutenowe, bezjajeczne lub bezmleczne. Wysokiej jakości catering dziecięcy to gwarancja odpowiedniego odżywiania każdego malucha.

Catering do przedszkola: dbamy o zdrową dietę i odpowiednie odżywianie dzieci

Zasady żywienia dzieci zmieniają się wraz z ich wiekiem oraz zakresem aktywności fizycznej. Nasz catering dla przedszkoli może obejmować jeden lub więcej posiłków, w zależności od czasu, jaki przedszkolaki spędzają w placówkach edukacyjnych. Realizujemy zarówno zamówienia włącznie na obiady, jak również na całodzienną dietę: śniadanie, drugie śniadanie, przekąskę, obiad, podwieczorek i kolację. Wyznajemy zasadę, że poprzez zdrową dietę możemy wspomóc rozwój dzieci już od najmłodszych lat. Reguły dobrego cateringu dziecięcego są proste:

 • posiłki muszą być zbilansowane i różnorodne pod kątem składników odżywczych;
 • każde danie musi wyglądać apetycznie i zachęcać maluchy do konsumpcji poprzez wielość kolorów, kształtów oraz struktur jedzenia np. coś do pochrupania, coś w konsystencji płynnej;
 • posiłki muszą być serwowane w poręcznych pojemnikach ułatwiających ich trzymanie i spożywanie jedzenia;
 • skład posiłków musi uwzględniać preferencje pociech, w tym alergie i nietolerancje pokarmowe.

Catering dla niemowląt: dostarczamy specjalnie przygotowane posiłki dla najmłodszych

Po pierwszym roku życia maluszka, gdy mleko przestaje być jego podstawowym produktem odżywczym, przychodzi czas na rozszerzanie diety o kolejne smakowite produkty spożywcze. W tym procesie należy zachować szczególną czujność i z troską obserwować reakcje dziecka na nowe doznania smakowe. W Restauracjapoddrzwi.pl, mając w pamięci międzynarodowe wytyczne dotyczące żywienia dzieci, przygotowujemy catering dziecięcy także dla maluchów w żłobku. Z naszych obserwacji oraz opinii klientów wiemy, że żłobki to optymalne miejsca do zbiorowej nauki zasad żywienia dzieciaków. Wyposażone są w mebelki i sprzęt tworzące atmosferę ciepłego, rodzinnego domu, gdzie maluchy w spokoju kosztują nowych smaków i struktur jedzenia. Godziny karmienia dzieci są stałe, co sprzyja nauce dobrych nawyków żywieniowych, które zaprocentują w przyszłości. Pamiętaj, dziecko z brzuszkiem pełnym zdrowych i świeżych produktów to dziecko zadowolone! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą cateringu dla dzieci w Warszawie oraz pozostałych miastach w Polsce. Sięgnij po nasz numer telefonu ze strony internetowej i dowiedź się, co smacznego możemy zaserwować dla Twojego maluszka.

Catering do przedszkola: wygodne i bezpieczne rozwiązanie dla rodziców i opiekunów

Skomponowanie posiłków bogatych w witaminy i minerały niezbędnych dla dzieci jest zadaniem niełatwym i często przysparza rodzicom i opiekunom sporo trosk. Nasi wykwalifikowani dietetycy dbają o to, aby posiłki w naszym cateringu dziecięcym były zróżnicowane i smaczne! Stawiamy na produkty nieprzetworzone, kolorowe i o niskiej zawartości tłuszczów. Dodatkowym aspektem, który bierzemy pod uwagę, jest ograniczona zawartość cukrów w naszych daniach. Pragniemy, aby poprzez naszą ofertę cateringu dla przedszkoli maluchy przekonały się do jedzenia owoców, warzyw i strączków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą cateringu dziecięcego na stronie internetowej Restauracjapoddrzwi.pl. Zdrowie najmłodszych jest w naszych rękach.

Catering dla szkół: zróżnicowane menu dostosowane do potrzeb uczniów

Dzieci to najbardziej wymagająca spośród naszych grup klientów. Catering dziecięcy musi nadążać za dynamicznym rozwojem fizycznym oraz psychicznym dzieci w okresie przedszkolno-szkolnym. Występujące aktualnie liczne alergie i nietolerancje pokarmowe maluchów są dla rodziców ogromnym wyzwaniem przy komponowaniu diety dziecięcej. Nasz zespół dietetyków posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie w żywieniu najmłodszych członków naszego społeczeństwa. Catering do szkół z naszej oferty Restauracjapoddrzwi.pl to pewność, że Wasze pociechy odżywiają się jak należy!

Catering w szkole: zapewniamy pełnowartościowe posiłki dla uczniów i nauczycieli

Wśród dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym w krajach rozwijających się występuje problem otyłości i nadwagi. Statystyki są zatrważające – szacuje się, że około 1/3 dzieci w 2025 roku będzie zmagała się z otyłością lub nadwagą. Przyczynami takiego stanu rzeczy są przede wszystkim dieta oraz brak regularnej aktywności fizycznej. Ogólnodostępne słodkie i słone przekąski, a także napoje słodzone gazowane nie pomagają zadbać o dietę maluchów podczas pobytu w szkole czy przedszkolu. Problemem jest także brak edukacji społeczeństwa w zakresie zasad prawidłowego komponowania posiłków dla najmłodszych. Coraz więcej jako społeczeństwo wiemy o żywieniu dorosłych – korzystamy z wielu diet, porad dietetyków i lekarzy. Zapominamy jednak, że żywienie dziecka rządzi się innymi prawami. Oto kilka z nich:

 • dzieci w największej ilości powinny spożywać produkty zbożowe z pełnego ziarna m.in.: kasze, makarony pełnoziarniste, ryże, płatki owsiane itd. Jest to podstawowe źródło węglowodanów wspomagające pracę układu pokarmowego i zapewniające poczucie sytości;
 • drugim ważnym składnikiem diety są tłuszcze, które umożliwiają wchłanianie witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu maluchów;
 • kolejnymi istotnymi składnikami diety dzieci są owoce i warzywa (5 porcji dziennie) oraz orzechy, pestki i strączki. Zawartość tych składników w diecie gwarantuje witaminy, minerały oraz zdrowe tłuszcze do rozwoju dzieci;
 • niemniej ważnym elementem jadłospisu powinny być jajka, nabiał czy chude mięso, które zapewniają podaż białka dla organizmu.

Decydując się na catering do szkół z naszej oferty jako rodzice/opiekunowie zyskujecie pewność, że o dietę Waszego malucha dbają wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści! Zapraszamy do współpracy i kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Catering dziecięcy: smaczne dania i zdrowe przekąski dla dzieci w każdym wieku

Gotowanie nie jest Twoją pasją? Zauważasz złe nawyki żywieniowe u swojego malca? A może zwyczajnie w natłoku codziennych obowiązków brakuje Ci czasu i wyobraźni, aby komponować pełnowartościowe posiłki dla swojego przedszkolaka lub ucznia? Nie martw się! Mamy dla Ciebie rozwiązanie! W ofercie Restauracjapoddrzwi.pl mamy catering dla dzieci w każdym wieku z dostawą pod drzwi szkoły, przedszkola lub żłobka. Prowadzimy działalność nie tylko na terenie Warszawy, ale także w innych miastach np. Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Piasecznie czy Lublinie. Każdego dnia nasi kucharze przygotowują i wydają dziesiątki dań dbając o ich najwyższą jakość. Do gotowania używamy warzyw i owoców od lokalnych dostawców. Zwracamy uwagę, aby dostarczane jajka, pieczywo czy zboża były zdrowe i świeże! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu doszkalaniu się naszych dietetyków, przygotowywane posiłki w jadłospisie cateringu dla dzieci są kolorowe i zachęcają do jedzenia. Sprawiamy, że maluchy nie mogą się oprzeć naszym placuszkom bananowym, granoli z owocami czy wegetariańskim kotlecikom z kaszy jaglanej.

Catering szkolny: wygodne i smaczne posiłki dostarczane do szkół

„Nie mam ochoty na jedzenie w przedszkolu”, „Obiady w przedszkolu są nudne”, „Jedzenie w stołówce jest niesmaczne”- zdarzyło Ci się usłyszeć takie zdania od swojego dziecka po powrocie ze szkoły lub przedszkola? Dla rodziców takie komentarze pociechy na temat posiłków serwowanych w placówkach edukacyjnych są bardzo martwiące i mogą sugerować, że maluch nie odżywia się prawidłowo. Z pomocą przychodzi catering do szkół i przedszkoli. Poniżej kilka zalet z korzystania z cateringu dziecięcego:

 • kształcenie w maluchach zdrowych nawyków żywieniowych już od najmłodszych lat;
 • zachęcanie najmłodszych do próbowania i łączenia ze sobą różnorodnych składników diety;
 • zapobieganie niedoborom pokarmowym, otyłości, nadwadze i innym chorobom cywilizacyjnym;
 • bilansowanie diety i poprawianie samopoczucia dzieciaków;
 • pozytywny wpływ na koncentrację, twórcze myślenie i aktywność fizyczną pociech.

Catering do szkół: zapewniamy zróżnicowane menu i wysoką jakość usług żywieniowych

Upodobania malców co do spożywanych posiłków zmieniają się bardzo dynamicznie. Jednego dnia maliny są najlepszym owocem pod słońcem i sos malinowy może być dodatkiem do naleśników, a następnego dnia widok malin wywołuje płacz i frustrację. Znasz takie uczucie? Masz również takie doświadczenia jako rodzic czy opiekun w przedszkolu czy szkole? W cateringu do szkół oferowanym przez naszą firmę staramy się uwzględniać indywidualne preferencje żywieniowe naszych najmłodszych klientów. Wiemy, że odpowiednie odżywienie malca przyspiesza jego rozwój i nadaje mu energii do codziennych aktywności na zajęciach edukacyjnych. Układając jadłospis na każdy dzień w cateringu dziecięcym kierujemy się zasadą prostoty i różnorodności składników, przy jednoczesnym dbaniu o wygląd dań. Maluchy często „jedzą oczami”, dlatego posiłki są kolorowe i zawierają składniki o różnej strukturze np. coś miękkiego i coś twardego. Wymusza to u każdego dziecka procesy poznawcze poprzez odbieranie i przetwarzanie kolejnych bodźców trafiających do mózgu przez podniebienie.

Catering dla dzieci: uwzględniamy indywidualne preferencje żywieniowe i alergie

Martwisz się, że Twoje dziecko nie będzie miało w przedszkolu czy szkole posiłków uwzględniających jego alergie? A może z powodu przekonań chciałabyś, aby malec spożywał wyłącznie wegetariańskie lub wegańskie posiłki przy zachowaniu zasad zdrowego odżywiania? Skorzystaj z usług cateringu dziecięcego Restauracjapoddrzwi.pl. Obsługujemy zarówno publiczne, jak i prywatne placówki edukacyjne i serwujemy posiłki dla dzieci w każdym wieku. Nie straszna nam celiakia, nietolerancja laktozy lub alergia na orzechy. Nasi dietetycy układają jadłospisy w taki sposób, że jako rodzic czy opiekun zawsze znajdziesz coś odpowiedniego dla swoich pociech. Catering dla dzieci dowozimy w ustalonych porach pod same drzwi. Dzięki temu jako opiekunowie w szkołach/przedszkolach możecie skupić się na swojej pracy tj. pełna orientacja i skupienie na edukacji i rozwoju dzieci!

Catering dla przedszkoli: dostarczamy posiłki, które spełniają wysokie standardy żywieniowe

Zdajemy sobie sprawę jak odpowiedzialnym zajęciem jest przygotowywanie posiłków dla dzieciaków, dlatego swoją pracę wykonujemy przy zachowaniu najwyższych standardów sanitarnych. Posiadamy certyfikaty niezbędne do pracy w gastronomii. Na każdym etapie przygotowywania posiłków, od przechowywania składników surowych, aż po ich obróbkę termiczną i pakowanie, proces przebiega w warunkach sterylnych. Przy dostarczaniu cateringów do szkół i przedszkoli nasi dostawcy przechowują posiłki w odpowiednich temperaturach, tak aby dotarły do placówek edukacyjnych zdrowe i świeżutkie.

Catering szkolny: stawiamy na zdrowe składniki i zbilansowane posiłki dla uczniów

W Retauracjapoddrzwi.pl zdajemy sobie sprawę, jak trudnym wyzwaniem dla rodziców i właścicieli placówek szkolnych jest zapewnienie maluchom zbilansowanych posiłków w trakcie dnia. W odżywianiu dzieci można popełnić wiele błędów, których przyczyną jest brak wiedzy lub świadomości dorosłych w tym obszarze. Rodzice bardzo często nagradzają swoje dzieci za sukcesy edukacyjne i sportowe właśnie słodyczami lub chipsami. Do picia malcy dostają słodkie soki lub gazowane napoje, które nie stanowią wartościowych produktów. Jeśli rodzice lub właściciele placówek szkolnych lub przedszkolnych czują się zagubieni w gąszczu informacji dostępnych na temat prawidłowego odżywiania dzieci, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Nasi szefowie kuchni we współpracy z dietetykami układają diety w cateringu dla dzieci w taki sposób, aby zagwarantować najmłodszym zdrowe i zbilansowane dania każdego dnia. Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że razem możemy zadbać o świetlaną przyszłość naszych pociech!

arrow-up-icon
phone-icon