Strona główna » Dieta IF premium
Wróć do wszystkich diet

Dieta

IF premium

cena od 112.00 zł/dzień

Zamów dietę Zobacz menu

*IF nie może być stosowane przez osoby chore na cukrzycę, kobiety w ciąży i karmiące piersią

Zamów dietę Zobacz menu

*IF nie może być stosowane przez osoby chore na cukrzycę, kobiety w ciąży i karmiące piersią

Post przerywany polega na stosowaniu okresów jedzenia(okno żywieniowe)oraz okresów głodówki (post)Najbardziej popularną formą jest 8/16 oznacza to , że czas przeznaczony na jedzenie to 8 godzin, następnie pościmy i pozostawiamy sobie czas na trawienie i regenerację przez 16 godzin. Dzięki temu organizm ma czas na spalenie tkanki tłuszczowej. Przykładowo Nasze 3 posiłki i koktajl spożywamy od godziny 10 do 18, następnie pościmy przez 16 godzin pijąc tylko wodę. Program świetnie sprawdzi się jako dieta redukcyjna i długotrwała. Dieta Dostępna w dwóch wariantach klasycznym i wegetariańskim IF zyskała w ostatnim czasie wielką popularność. Jest to dieta dla osób prowadzących bardzo intensywny tryb życia, nie zawsze mających czas na spożywanie pięciu posiłków i liczenie kalorii, lub po prostu dla osób , które wolą jeść 3 większe posiłki, niż 5 mniejszych. W naszej diecie IF premium dostajesz codziennie 3 pełnowartościowe dania najwyższej jakości bez laktozy , oraz koktajl odżywczy z witaminami. Posiłki są zbilansowane tak, by organizm bez problemu poradził sobie z postem bez ubytków na zdrowiu. Zapewnimy Tobie wszystko czego potrzebujesz :odpowiedniej ilości witamin i makroskładników, zero cukru, produktów przetworzonych, białej mąki. Wykorzystujemy superfoods, produkty ekologiczne, zboża najwyższej jakości, produkty tylko nieprzetworzone, mięso i ryby z hodowli ekologicznych. Wyniki redukcyjne na diecie IF są naprawdę niesamowite! Dieta Premium dostarczana jest tylko w ekologicznych opakowaniach

Sprawdź cenę

Cennik

Sprawdź cenę:

  Dieta dostępna od kaloryczności 1250kcal
  Zamówienie na 1 dzień testowy diety 75,00 zł/dzień
  Zamówienie na 1-9 dni 86,00 zł/dzień
  Zamówienie na 10-19 dni 81,70 zł/dzień
  Zamówienie od 20 dni 77,40 zł/dzień
  Zamówienie na 1 dzień testowy diety 79,00 zł/dzień
  Zamówienie na 1-9 dni 90,00 zł/dzień
  Zamówienie na 10-19 dni 85,50 zł/dzień
  Zamówienie od 20 dni 81,00 zł/dzień
  Zamówienie na 1 dzień testowy diety 84,00 zł/dzień
  Zamówienie na 1-9 dni 95,00 zł/dzień
  Zamówienie na 10-19 dni 90,25 zł/dzień
  Zamówienie od 20 dni 85,50 zł/dzień
  Zamówienie na 1 dzień testowy diety 88,00 zł/dzień
  Zamówienie na 1-9 dni 99,00 zł/dzień
  Zamówienie na 10-19 dni 94,05 zł/dzień
  Zamówienie od 20 dni 89,10 zł/dzień
  Zamówienie na 1 dzień testowy diety 95,00 zł/dzień
  Zamówienie na 1-9 dni 106,00 zł/dzień
  Zamówienie na 10-19 dni 100,70 zł/dzień
  Zamówienie od 20 dni 95,40 zł/dzień
  Zamówienie na 1 dzień testowy diety 101,00 zł/dzień
  Zamówienie na 1-9 dni 112,00 zł/dzień
  Zamówienie na 10-19 dni 106,40 zł/dzień
  Zamówienie od 20 dni 100,80 zł/dzień

  IF Premium, post przerywany

  Post przerywany polega na stosowaniu okresów jedzenia (okno żywieniowe) oraz okresów głodówki (post). Najbardziej popularną formą jest 8/16. Oznacza to, że czas przeznaczony na jedzenie to 8 godzin, następnie pościmy i pozostawiamy sobie czas na trawienie i regenerację przez 16 godzin. Dzięki temu organizm ma czas na spalenie tkanki tłuszczowej. Przykładowo, nasze 3 posiłki i koktajl spożywamy od godziny 10 do 18, następnie pościmy przez 16 godzin, pijąc tylko wodę.

  Zobacz nasze diety

  Jeśli nie wiesz, która dieta jest dla Ciebie odpowiednia skontaktuj się z nami!

  Post przerywany — skuteczna metoda odchudzania i poprawy zdrowia

  Program świetnie sprawdzi się jako dieta redukcyjna i długotrwała. Dieta dostępna w dwóch wariantach — klasycznym i wegetariańskim IF zyskała w ostatnim czasie wielką popularność. Jest to dieta dla osób prowadzących bardzo intensywny tryb życia, nie zawsze mających czas na spożywanie pięciu posiłków i liczenie kalorii lub po prostu dla osób, które wolą jeść 3 większe posiłki, niż 5 mniejszych. W naszej diecie IF premium dostajesz codziennie 3 pełnowartościowe dania najwyższej jakości bez laktozy oraz koktajl odżywczy z witaminami. Posiłki są zbilansowane tak, by organizm bez problemu poradził sobie z postem bez ubytków na zdrowiu. Zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz: odpowiedniej ilości witamin i makroskładników, zero cukru, produktów przetworzonych, białej mąki. Wykorzystujemy superfoods, produkty ekologiczne, zboża najwyższej jakości, produkty tylko nieprzetworzone, mięso i ryby z hodowli ekologicznych. Wyniki redukcyjne na diecie IF są naprawdę niesamowite! Dieta Premium dostarczana jest tylko w ekologicznych opakowaniach. Dowiedz się jeszcze więcej i zamów pełnowartościowy post przerywany od Restauracjapoddrzwi.pl już teraz. 

  Okno żywieniowe — jak wprowadzić zdrową praktykę w codziennej diecie?

  Jadłospis oferowany przez dietetyka Restauracjapoddrzwi.pl przewiduje trzy pełnowartościowe dania, które są całkowicie wystarczające, aby zapewnić zbilansowaną dietę w celu redukcji masy ciała, a jednocześnie odżywiać się zdrowo i spożywać posiłki pyszne i urozmaicone. Dieta IF stosowana w odpowiedni sposób, uwzględniająca konkretne godziny postu szybko pozwoli Ci uzyskać zamierzone efekty. 

  W tej najpopularniejszej wersji przerywany post IF zakłada spożycie posiłków w systemie 8/16. Na czym polega post przerywany? Jesz przez 8 godzin w ciągu każdej doby, a następnie realizujesz 16 godzin postu. To Ty decydujesz, kiedy zjadasz pierwszy posiłek i kiedy na Twoim talerzu wyląduje kolacja. Możesz dopasować 3 posiłki dziennie do swojego stylu życia, dzięki temu skuteczne odchudzanie przebiegnie bez problemu i wyrzeczeń, a efekty stosowania IF diety zobaczysz szybciej, niż myślisz. Sprawdź, jak działa post przerywany, który został doceniony na całym świecie. To nie modna dieta, ale całkowita zmiana nawyków żywieniowych na lepsze. 

  Dieta 16/8 – zasady i korzyści postu przerywanego

  Wybierz wariant diety IF wedle własnych potrzeb i preferencji. Model żywieniowy postu przerywanego może być różny, ważne, aby zachować okno żywieniowe zgodnie ze schematem. Dieta IF polega na naprzemiennym jedzeniu i okresie postu. Możesz wprowadzić dłuższe lub całkiem krótkie okno żywieniowe, wybierając dopasowane rodzaje postu przerywanego. 8 godzin jedzenia i 16 godzin postu Restauracjapoddrzwi.pl rekomenduje jako dietę, która przynosi najlepsze efekty i całkowicie spełnia zapotrzebowanie na energię oraz pozwala zdrowo schudnąć. 

  Na jakie korzyści postu przerywanego możesz liczyć? Utrata wagi to niejedyny atut nowego stylu żywienia. Wesprzesz w ten sposób metabolizm i układ trawienny, wpłyniesz na oczyszczenie organizmu z toksyn, regenerację i odmłodzenie. Zmiany zauważysz, biorąc pod uwagę stan skóry, włosów i paznokci. Odzyskasz dobre samopoczucie i witalność. Wypróbuj już teraz post z okienkiem żywieniowym i ciesz się optymalnym zdrowiem i energią każdego dnia. 

  Dieta 8/16 – jak dostosować codzienne okno żywieniowe dla lepszych wyników

  Dlaczego okresowy post przerywany cieszy się tak ogromną popularnością? Dietę IF propagują sportowcy, gwiazdy ze szklanego ekranu czy influencerzy, a zasady postu przerywanego są w pełni akceptowane przez profesjonalnych dietetyków. Poznaj najważniejsze zalety stosowania diety IF i zjadaj trzy posiłki dziennie każdego dnia, które wyróżnia idealna kaloryczność, najlepszy skład i komplet wartościowych witamin i minerałów. IF dieta to każdy posiłek w ciągu dnia, który:

  • zawiera składniki tylko najlepszej jakości, ekologiczne i sezonowe bez konserwantów i sztucznych dodatków, 
  • pozwala zachować optymalny bilans energetyczny żywienia w ciągu całej doby, 
  • odpowiada na zapotrzebowanie w zakresie dostarczania organizmowi witamin, minerałów, węglowodanów, zdrowych tłuszczy i białka, 
  • jest pyszny i syty, 
  • eliminuje ryzyko tzw. wilczego głodu. 

  Post przerywany układany jest przez doświadczonych dietetyków, dlatego masz pewność otrzymywania menu najlepszej jakości. 

  Dieta IF (Intermittent Fasting) – zdrowe podejście do planowania posiłków

  Dieta IF od Restauracjapoddrzwi.pl zapewni Ci zestaw jedzenia w ciągu dnia bez konieczności straty czasu w kuchni. Gotowy posiłek wystarczy podgrzać, aby cieszyć się racjonalnym menu. Sposób odżywiania IF to najkrótsza droga do osiągnięcia zamierzonych efektów. Redukcja tkanki tłuszczowej i idealna sylwetka, tak działa dieta IF, której podstawą jest okienko żywieniowe

  Dlaczego zmiana nawyków żywieniowych jest niezbędna? Żyjemy w ciągłym pośpiechu i stresie, nierzadko nie zwracamy nawet uwagi na to, co ląduje na naszych talerzach. Jedzenie ma ogromny wpływ nie tylko na nasze samopoczucie, ale również występowanie groźnych chorób. Zdrowe podejście do planowania posiłków jest koniecznością, aby móc cieszyć się witalnością, świetnym samopoczuciem, atrakcyjnością zewnętrzną, a przede wszystkim brakiem schorzeń. Spróbuj wdrożyć przerywany post i przekonaj się, jak szybko pojawią się pierwsze, pozytywne efekty. 

  Post przerywany — jakie są efekty i rezultaty dla organizmu?

  Spożywanie posiłków w określonych porach, uwzględniając indywidualny styl życia — stosowanie postu przerywanego daje Ci taką możliwość. Dzięki temu nie czujesz głodu, bo jesz dokładnie wtedy, kiedy masz na to ochotę. Wybierając wariant 8/16 masz aż 8 godzin w ciągu doby, aby zjeść trzy pełnowartościowe, zbilansowane dania, a każde śniadanie, obiad i kolacja są przepełnione dobrym składem. Czas postu jest optymalny, okno żywieniowe i post bez przeszkód możesz stosować każdego dnia bez żadnego ryzyka zaburzeń ze strony układu pokarmowego. Wpływ postu przerywanego na Twój organizm będzie tylko pozytywny. Sprawdź, jakie efekty przynosi okno żywieniowe i post przerywany tak powszechnie zalecany przez specjalistów. Zanim zamówisz dietę z oknem żywieniowym, w razie potrzeby możesz skonsultować się z naszym dietetykiem, który chętnie odpowie na Twoje wszystkie pytania. 

  Dieta post przerywany — jak zacząć i utrzymać zdrowe nawyki żywieniowe?

  Dieta okno żywieniowe stosowana jest przede wszystkim w celu redukcji masy ciała. Sprawdź, jak jeszcze działa post przerywany. Efekty tego specjalnego jadłospisu, który możesz wdrażać przez siedem dni w tygodniu, są naprawdę zaskakujące i wszystkie wpływają korzystnie na funkcjonowanie Twojego organizmu. Efekty stosowania postu przerywane to między innymi:

  • utrata nadmiernych kilogramów, 
  • zapobieganie występowania chorób, takich jak cukrzyca, 
  • regulacja procesów trawiennych. IF Dieta wydłuża czas trawienia pokarmów, 
  • zmniejszenie ryzyka pojawiania się tzw. efektu wilczego głodu, 
  • lepsza regeneracja organizmu, 
  • lepsza wydolność organizmu, 
  • dostarczanie dziennego zapotrzebowania kcal, witamin, minerałów i niezbędnych wartości odżywczych.

  Efekty stosowania intermittent fasting zauważysz szybko, jeśli tylko będziesz przestrzegać zasad okienka żywieniowego. 8 godzin jedzenia i 16 godzin postu, to wszystkie wytyczne, jakie musisz brać pod uwagę. 

  Dieta intermittent fasting — jak dostosować jadłospis do postu przerywanego?

  Sprawdź, jak stosowanie diety IF wygląda, jeśli zdecydujesz się na pakiet od Restauracjapoddrzwi.pl. Zestawy trzech zbilansowanych posiłków będą dostarczane każdego dnia pod wskazany adres. Nie trać czasu na gotowanie ani przyrządzanie dań, które będą zawierać wszystkie niezbędne wartości odżywcze. W naszym menu postu przerywanego znajdziesz między innymi:

  • cielęcinę w sosie tuńczykowym, 
  • dyniowe risotto z pieczarkami portobello, 
  • naleśniki czekoladowe z sosem owocowym, 
  • gołąbki ryżowe w liściach winogron z kozim serem, 
  • sałatkę z kuskusem izraelskim, pieczonym batatem i bitkami wołowymi. 

  Zdecyduj się na post przerywany kilkanaście godzin postu z oknem żywieniowym od Restauracjapoddrzwi.pl. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o diecie IF, skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci wybrać optymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb, stylu życia czy stanu zdrowia dietę. 

  Dieta okienko żywieniowe — korzyści zdrowotne i zalecane praktyki

  Jakie korzyści prozdrowotne daje dieta przerywana? Poznaj jej najważniejsze zalety. To między innymi:

  • spadek masy ciała, pomimo stosowania jadłospisu, który ma taki sam bilans kaloryczny, 
  • eliminacja tzw. wilczego głodu, 
  • brak podjadania, 
  • dostarczanie wartościowych składników odżywczych, 
  • witalność i energia, 
  • zapobieganie występowania groźnych chorób, na przykład cukrzycy, 
  • pobudzenie procesów trawiennych, 
  • szybsza regeneracja organizmu, 
  • wpływ na odmłodzenie organizmu, 
  • przeciwdziałanie pojawianiu się stanów zapalnych w organizmie, 
  • odchudzanie bez efektu jojo. 

  Efekty stosowania postu przerywanego pojawiają się naprawdę szybko, a te pierwsze zauważysz już po tygodniu wdrożenia nowych nawyków żywieniowych. Zmiany będą widoczne nie tylko w Twoim ciele, ale również zachowaniu. Odzyskasz energię i dobre samopoczucie, poczujesz się lekko i młodo. Przekonaj się, jak dieta IF może odmienić Twoje życie na lepsze. 

  Post przerywany — ile można schudnąć przy odpowiedniej diecie?

  Udowodniono, że okno żywieniowe wzmaga procesy metaboliczne, dzięki czemu odchudzanie jest naprawdę możliwe. Zastanawiasz się, ile nadprogramowych kilogramów można zrzucić na poście przerywanym? Dietetycy przyznają, że stosując zasady diety z oknem żywieniowym spadek masy ciała, to nawet 1 kilogram tygodniowo. Oczywiście, weź pod uwagę indywidualne preferencje, jakość spożywanych dań i ich kaloryczność, uwzględniając przerywaną dietę. Najlepsze efekty odchudzające udaje się uzyskać, jeśli dieta przerywana zostanie połączona ze wzmożoną aktywnością fizyczną. Świetnie sprawdzają się przede wszystkim ćwiczenia cardio, ale plan treningowy możesz dopasować wedle indywidualnych potrzeb. Chodzi o to, aby połączyć odpowiednie żywienie z aktywnością fizyczną. Czasem świetnie sprawdzi się wycieczka rowerowa albo wyjście na spacer do parku. Ułóż swoje życie dokładnie tak, jak chcesz, ale zawsze stawiaj na zdrowie. Okno żywieniowe pozwoli Ci wdrożyć nawyki trwale, które w długim okresie całkowicie zmienią Twoje podejście do jedzenia. 

  Post przerywany — zasady, które warto znać przed rozpoczęciem

  Stosowanie diety z okienkiem żywieniowym jest naprawdę proste. Chociaż niektórzy uznają ją za bardzo restrykcyjną, specjaliści potwierdzają, że realizacja takiej diety nie wymaga znaczących wyrzeczeń, a podczas jej stosowania nie odczuwa się głodu. Co więcej, post przerywany IF pozwala jeść dokładnie to, co lubisz i na co masz ochotę. 

  Podstawą postu przerywanego w tej najpopularniejszej wersji, jest spożywanie posiłków przez 8 godzin w ciągu całej doby, a następnie trzymanie postu żywieniowego przez 16 godzin. Tak naprawdę nie jest to trudne, uwzględniając fakt, że dorosły człowiek powinien spać przez średnio 8-10 godzin w ciągu doby. Wystarczy więc wstrzymać się od jedzenia około 3 godzin przed pójściem spać i 3 godziny po przebudzeniu. Gwarantujemy, że po kilku dniach postu przerywanego dostosujesz się do nowych nawyków i nie będą one problematyczne. Pamiętaj tylko, że okno żywieniowe wymaga systematyczności, ale też konsekwencji w działaniu. Tu nie ma miejsca na najdrobniejsze odstępstwa. 

  Co jeść na poście przerywanym — zdrowe i sycące opcje żywieniowe

  Jeśli nie wiesz, co jeść na poście przerywanym, żeby nie odczuwać głodu, skorzystaj z gotowego cateringu. Dieta pudełkowa z oknem żywieniowym to świetny sposób na realizację diety przerywanej, ale przy zajadaniu się tylko pełnowartościowymi posiłkami. Sprawdź przykładowe menu, jakie oferuje Restauracjapoddrzwi.pl. Dbamy o to, aby podczas 8 godzin okienka żywieniowego każdy nasz klient mógł zajadać się pysznymi potrawami, które jednocześnie są w pełni zdrowe i dostarczają komplet niezbędnych składników odżywczych. Jesteśmy też pewni, że w trakcie 16 godzin postu nie będziesz odczuwać głodu. Nowe nawyki żywieniowe dokonają modyfikacji Twojego organizmu, który przyzwyczai się do nowych pór dostarczania energii w postaci jedzenia. Nasza opcja żywieniowa, której podstawą jest post przerywany, zakłada spożywanie tylko sycących i pełnowartościowych posiłków, które smakują wprost wybornie. Warto czekać 16 godzin, aby zajadać się naszymi rarytasami. 

  Dieta post przerywany — zdrowe nawyki żywieniowe na co dzień

  Czy wiesz, że post przerywany nie jest kolejną, nieskuteczną dietą, która na dodatek wywoła efekt jojo? To całkowita zmiana nawyków żywieniowych na lepsze. Okazuje się, że dieta przerywana może być stosowana stale, dzięki czemu trwale wpływa na dobry stan Twojego zdrowia. Specjaliści podkreślają, że dieta IF zalicza się do tych najbardziej zdrowych, a jej efekty można zauważyć naprawdę szybko i to nie tylko w postaci gubienia zbędnych kilogramów. 

  Martwisz się, że każdego dnia jesz posiłki nieregularnie, a na Twoim talerzu lądują puste kalorie? Zmień sposób odżywiania na stałe, aby szybko zauważyć spektakularne efekty. Post przerywany jest nie tylko modny, ale przede wszystkim zdrowy. Zmień nawyki na dobre, pomoże Ci w tym dieta pudełkowa z postem przerywanym od Restauracjapoddrzwi.pl. Zamów już teraz i zacznij wdrażać nowe nawyki żywieniowe od razu. Właśnie teraz jest odpowiedni czas, aby zmienić swoją dietę na lepszą. 

  Post przerywany — jakie są kluczowe zasady i wytyczne do przestrzegania?

  16 godzin postu i 8 godzin okienka żywieniowego, podczas którego jesz dosłownie wszystko, co tylko chcesz. Podczas 16 godzin postu nie jesz nic, możesz pić tylko wodę. Aby jednak zachować najwyższe standardy takiej diety, przygotowaliśmy dla Ciebie menu pełne dobrego składu. Wszystko po to, aby w czasie okienka żywieniowego móc dostarczać swojemu organizmowi niezbędne składniki odżywcze. Istotą diety IF nie jest jedynie wstrzymywanie się od jedzenia. Podczas okna żywieniowego należy zadać to, co zdrowe. Pamiętaj, że post przerywany nie będzie działać korzystnie, jeśli głód zaspokoisz pustymi kaloriami czy produktami wysoko przetworzonymi. Warto dbać o to, aby Twój jadłospis składał się z produktów naturalnych, ekologicznych, pełnych witamin i minerałów. Jeśli nie masz czasu, aby samodzielnie komponować zbilansowany jadłospis, chętnie Cię w tym wyręczymy. Twoim obowiązkiem będzie tylko pilnowanie czasu trwania postu i okna żywieniowego, a w razie potrzeby również podgrzania pysznego posiłku. 

  Dieta post przerywany — korzyści dla zdrowia i utrzymywania wagi

  Dlaczego warto zamówić catering od Restauracjapoddrzwi.pl i żywić się zgodnie z dietą przerywaną? Zalety postu przerywanego są doceniane przez dietetyków, którzy podkreślają dobroczynne działanie takich nawyków żywieniowych. Post przerywany może mieć naprawdę korzystny wpływ na cały organizm. Efekty diety IF, to nie tylko odchudzanie, ale także wpływ na zdrowie. Post przerywany stosowany zgodnie z zasadami, eliminuje nadwagę i otyłość, ale również choroby serca czy cukrzycę. Zamów już teraz dietę IF i ciesz się spektakularnymi efektami w krótkim czasie. 

  Jak zamówić post przerywany najlepszej jakości? Wystarczy, że założysz konto klienta na naszej oficjalnej stronie internetowej i wybierzesz odpowiednią dietę. Po jej opłaceniu zaczniemy dostarczać Ci pyszne posiłki każdego dnia. Jeśli masz problem z wyborem właściwego menu, zawsze możesz skontaktować się z naszym dietetykiem, który pomoże Ci wybrać jadłospis, który będzie dla Ciebie idealny, biorąc pod uwagę stan zdrowia, styl życia czy preferencje żywieniowe.

  arrow-up-icon
  phone-icon