Strona główna » Dieta dla mam
Wróć do wszystkich diet

Dieta

dla mam

cena od 103 zł/dzień

Zamów dietę Zobacz menu

*Możliwość wykluczeń do max dwóch produktów

Zamów dietę Zobacz menu

*Możliwość wykluczeń do max dwóch produktów

Dla przyszłych Mam przygotowaliśmy dedykowany jadłospis, który pozwoli Wam zachować pełnię zdrowia i sił podczas tej wyjątkowej, życiowej podróży. Zadbaliśmy o każdy szczegół – dieta wyklucza sery pleśniowe, niepasteryzowane i wędzone, czerwone mięso, ryby surowe i wędzone, ostre przyprawy, cebulę i czosnek. Specjaliści odpowiedzialni za wyjątkowe menu zadbają, żeby posiłki obfitowały we wszystko to, co najlepsze zarówno dla Mamy, jak i dla jej dziecka. Posiłki są więc bogate w żelazo, jod i witaminę D. Kibicujemy wszystkim Mamom i każdego dnia chcemy wpierać Was nie tylko świetnie zbilansowaną dietą, ale i potrzebną dawką witamin, którą znajdziecie w serwowanym przez nas szocie. Wiemy, co ważne dla Mam i ich dzieci. Nasz podziw dla Waszej misji wyrażamy wyjątkowym menu, którym chcemy jeszcze uprzyjemnić pierwsze chwile na nowej drodze życia. Smacznego dla Was i Waszych pociech, drogie Mamy!

Sprawdź cenę

Cennik

Sprawdź cenę:

  Dieta dostępna od kaloryczności 1250kcal
  Zamówienie na 1 dzień testowy diety 81,00 zł/dzień
  Zamówienie na 1-9 dni 92,00 zł/dzień
  Zamówienie na 10-19 dni 87,40 zł/dzień
  Zamówienie od 20 dni 82,80 zł/dzień
  Zamówienie na 1 dzień testowy diety 86,00 zł/dzień
  Zamówienie na 1-9 dni 97,00 zł/dzień
  Zamówienie na 10-19 dni 92,15 zł/dzień
  Zamówienie od 20 dni 87,30 zł/dzień
  Zamówienie na 1 dzień testowy diety 90,00 zł/dzień
  Zamówienie na 1-9 dni 101,00 zł/dzień
  Zamówienie na 10-19 dni 95,95 zł/dzień
  Zamówienie od 20 dni 90,90 zł/dzień
  Zamówienie na 1 dzień testowy diety 94,00 zł/dzień
  Zamówienie na 1-9 dni 105,00 zł/dzień
  Zamówienie na 10-19 dni 99,75 zł/dzień
  Zamówienie od 20 dni 94,50 zł/dzień
  Zamówienie na 1 dzień testowy diety 99,00 zł/dzień
  Zamówienie na 1-9 dni 110,00 zł/dzień
  Zamówienie na 10-19 dni 104,50 zł/dzień
  Zamówienie od 20 dni 99,00 zł/dzień
  Zamówienie na 1 dzień testowy diety 103,00 zł/dzień
  Zamówienie na 1-9 dni 114,00 zł/dzień
  Zamówienie na 10-19 dni 108,30 zł/dzień
  Zamówienie od 20 dni 102,60 zł/dzień

  Dieta dla Mam, dieta karmiącej mamy 

  Dla przyszłych Mam przygotowaliśmy dedykowany jadłospis, który pozwoli Wam zachować pełnię zdrowia i sił podczas tej wyjątkowej, życiowej podróży. Zadbaliśmy o każdy szczegół – dieta mamy wyklucza sery pleśniowe, niepasteryzowane i wędzone, czerwone mięso, ryby surowe i wędzone, ostre przyprawy, cebulę i czosnek. Specjaliści odpowiedzialni za wyjątkowe menu zadbają, żeby posiłki obfitowały we wszystko to, co najlepsze zarówno dla Mamy, jak i dla jej dziecka. Posiłki są więc bogate w żelazo, jod i witaminę D. Kibicujemy wszystkim Mamom i każdego dnia chcemy wpierać Was nie tylko świetnie zbilansowaną dietą, ale i potrzebną dawką witamin, którą znajdziecie w serwowanym przez nas szocie. Wiemy, co ważne dla Mam i ich dzieci. Nasz podziw dla Waszej misji wyrażamy wyjątkowym menu, którym chcemy jeszcze uprzyjemnić pierwsze chwile na nowej drodze życia. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko dietę pudełkową dla ciężarnych, ale również dietę dla mamy karmiącej piersią. Smacznego dla Was i Waszych pociech, drogie Mamy!

  Zobacz nasze diety

  Jeśli nie wiesz, która dieta jest dla Ciebie odpowiednia skontaktuj się z nami!

  Dieta mamy karmiącej — jak dostarczać odpowiednie składniki dla zdrowia dziecka?

  Dieta pudełkowa dla matek karmiących piersią jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich mam, które nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie zbilansowanych posiłków. To także opcja dla kobiet, które chcą mieć pewność, że ich codzienny jadłospis jest optymalnie wartościowy. Pamiętaj, że to, jakie potrawy spożywasz na co dzień, ma ogromny wpływ nie tylko na Twój organizm i zdrowie, ale również rozwój Twojego dziecka. Catering dietetyczny Restauracjapoddrzwi.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodych mam. Każdego dnia dostarczymy pod Twoje drzwi pełnowartościowy pakiet dań, zawierających odpowiednią ilość niezbędnych składników odżywczych. Menu pełne warzyw i owoców, aby uzupełnić niedobór witamin, odpowiednia kaloryczność posiłków, węglowodany i tłuszcze, aby laktacja była na pewno wartościowa. Zdecyduj się na nasz catering dla mam karmiących, jedz zdrowo, pysznie i nie trać czasu na gotowanie. 

  Dieta pudełkowa dla ciężarnych — wygodne rozwiązanie dla zdrowej ciąży

  Naturalne mleko mamy jest najlepszym pożywieniem dla Twojego maluszka. Specjaliści uznają, że karmienie piersią jest swoistą inwestycją w zdrowie dziecka i to nie tylko w pierwszych latach jego życia. Mama, która karmi piersią, dobroczynnie wpływa na rozwój małego organizmu i dostarcza mu odpowiednie składniki pokarmowe, które mają znaczenie dla jego przyszłego życia, również w dorosłości. Czy wiesz, że dobrze skomponowana dieta mamy karmiącej ma wpływ na laktację, a naturalne mleko matki wykazuje doskonałe właściwości prozdrowotne? Udowodniono, że karmienie piersią minimalizuje ryzyko powstawania różnego rodzaju chorób przewlekłych, zmniejsza występowanie alergii pokarmowych, nietolerancji pokarmowych czy ryzyko pojawienia się atopowego zapalenia skóry. Co istotne, karmienie piersią korzystnie wpływa na układ immunologiczny, budując naturalną odporność organizmu dziecka już od jego pierwszego dnia życia. 

  Catering dla kobiet w ciąży — zbilansowane posiłki dla przyszłych mam

  Dieta pudełkowa dla matki karmiącej to zestaw indywidualnie skomponowanych posiłków, które dedykowane są kobietom po porodzie, które zdecydowały się naturalnie karmić swoje dziecko. Pamiętaj, że jakościowa dietetyka dla matek karmiących uwzględnia nie tylko laktację, ale również sam organizm kobiety. Właściwe menu zapobiegnie niedoborom, dzięki niemu szybko odzyskasz siły i będziesz mieć energię, aby opiekować się swoją pociechą. Twoje zdrowie i samopoczucie jest równie ważne. Zadbaj o swoje żywienie już teraz. Ciąża to idealny moment, aby zmienić swoje nawyki żywieniowe. Teraz jesteś odpowiedzialna już nie tylko za siebie, ale również za swoje dziecko, które już niedługo będziesz tulić w ramionach. Od zdrowia Twojego organizmu zależy w dużej mierze prawidłowy rozwój płodu, a dostarczanie wartościowych składników odżywczych to podstawa, aby móc dbać o należyte funkcjonowanie. Teraz nie musisz tracić czasu na zakupy ani stanie przy garnkach. Odpocznij, a my ugotujemy dla Ciebie pełne witamin rarytasy i dostarczymy catering dla kobiet w ciąży pod wskazany adres. 

  Dieta mamy karmiącej piersią — jak dbać o własne i dziecka zdrowie?

  Dieta pudełkowa dla matki karmiącej od Restauracjapoddrzwi.pl wyklucza z codziennego menu produkty przetworzone, z zawartością konserwantów, barwników czy substancji chemicznych. Stawiamy na naturę i najwyższą jakość dostarczanych każdego dnia posiłków. Dieta pudełkowa dla kobiet karmiących piersią zawiera pyszne dania z ekologicznych, sezonowych produktów, które nie uczulają, nie wywołują wzdęć ani kolek u dziecka. Pełnowartościowy skład menu jest niezbędny w okresie laktacji. Bogactwo roślin strączkowych, produkty z pełnego ziarna zbóż, chude mięso oraz świeże warzywa i owoce czy najlepszej jakości produkty mleczne mają znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka. Dieta matki karmiącej od Restauracjapoddrzwi.pl pełna niezbędnych składników pokarmowych zapewni Ci właściwe odżywianie i wyręczy Cię od samodzielnego gotowania. Wolny czas możesz przeznaczyć na opiekę nad dzieckiem lub odpoczynek, który zaraz po porodzie jest niezbędny, aby móc prowadzić aktywność każdego dnia na wysokim poziomie. 

  Dieta pudełkowa dla matek karmiących — wygodne rozwiązanie dla młodej mamy

  Właściwe odżywianie w czasie ciąży wpływa nie tylko na Twoje zdrowie, ale również rozwój płodu. Najlepszy catering dietetyczny zapewni Ci komplet witamin i minerałów, których zaleca się zwiększenie na każdym etapie przebiegu ciąży. Dietetycy potwierdzają, że potrzeby żywieniowe kobiet w czasie ciąży i laktacji są szczególne. Należy przecież zadbać już nie tylko o swój organizm, ale również płód czy nowo narodzonego noworodka. Restauracjapoddrzwi.pl ma w swojej ofercie dietę pudełkową dla ciężarnych, a każda z nich może być stworzona wedle indywidualnych potrzeb przyszłych mam. Kwas foliowy, kwasy omega-3, pakiet witamin, węglowodany złożone, zdrowe tłuszcze i białko w odpowiedniej ilości zapobiegną anemii w ciąży i zapewnią optymalne zapotrzebowanie kaloryczne. Dieta pudełkowa dla kobiet w ciąży to prawdziwe wybawienie. Zamów dedykowany catering dla kobiet ciężarnych i zapewnij sobie odpowiednie żywienie we wszystkich miesiącach ciąży. 

  Dieta pudełkowa dla kobiet w ciąży — zdrowe posiłki dostarczane pod drzwi

  Dieta dla kobiet w ciąży musi odpowiadać potrzebom żywieniowym każdej przyszłej mamy. W trakcie ciąży niezwykle ważne jest również dostarczanie odpowiednich składników, które mają znaczenie dla rozwoju płodu. Tak samo jak ważne jest zapotrzebowanie na niektóre składniki żywieniowe, z diety należy również wykluczać produkty, które mogą działać niekorzystnie. Czy wiesz, że na przykład kofeina przenika przez łożysko, co ma znaczenie dla rozwoju cewy nerwowej u płodu? Profesjonalni dietetycy zadbają o menu i wskażą, co powinnaś jeść, będąc w ciąży. Zwróć uwagę, że odżywianie w ciąży musi być właściwe, zarówno biorąc pod uwagę początek ciąży, jak i jej III trymestr. Już po porodzie zdecyduj się zaś na dietę dla mam karmiących, która pozwoli Ci przywrócić optymalne funkcjonowanie organizmu, doda energii i siły, a jednocześnie będzie korzystnie wpływać na jakość naturalnego pokarmu, które będziesz serwować swojemu dziecku w jego pierwszym etapie życia. 

  Dieta przyszłej mamy — jak dostarczać niezbędne składniki dla rozwijającego się dziecka?

  Dieta mama od Restauracjapoddrzwi.pl dedykowana jest kobietom przed zajściem w ciążę, będącym w ciąży, jak i w okresie karmienia piersią. Zamawiając dietę pudełkową z naszej oferty, zyskujesz gwarancję nie tylko pysznych posiłków na każdy dzień. W Twojej diecie znajdą się tylko wartościowe składniki. Sprawdź, jakie menu oferujemy przyszłym mamom i tym, które poród mają już za sobą. Dieta kobiet w ciąży i karmiących naturalnym pokarmem w wydaniu zbilansowanych posiłków odpowiada na specjalne zapotrzebowanie żywieniowe w szczególnym okresie życia mam. Zadbaj o własne zdrowie i prawidłowy rozwój swojego dziecka. Odpowiadamy na wyjątkowe potrzeby człowieka na każdym etapie jego rozwoju, dbamy nie tylko o organizm kobiet ciężarnych. Gwarantujemy pełnowartościowe menu i mogą potwierdzić to kobiety w ciąży oraz mamy karmiące, które stanowią ogromną rzeszę naszych zadowolonych klientek. Zaufaj tym, które już zadbały o zdrowie swoje i własnego dziecka. 

  Dieta pudełkowa dla karmiących — zdrowe posiłki dla mamy i dziecka

  Nasi dietetycy specjalizują się również w dopasowaniu jadłospisu, który będzie idealny na każdy trymestr ciąży, aby płód mógł rozwijać się należycie. Dieta pudełkowa w okresie ciąży i w czasie karmienia piersią to wygoda i gwarancja najlepszych składników w swojej diecie. Zamów catering dla mam pod same drzwi i przekonaj się, jak wartościowe składniki wykorzystywane są do komponowania wykwintnych dań w naszych pudełkach. Co więcej, dieta dla mamy karmiącej piersią jest nie tylko zdrowa, ale też smaczna i jakże wygodna. Przyznaj, jak dużo czasu spędzasz na zakupach, ile razy sprawiło Ci problem nabycie podstawowych produktów, kiedy w sklepie musiałaś jednocześnie zaopiekować się dzieckiem? Gotujesz wieczorem, ponieważ w ciągu dnia nie masz na to zupełnie wolnej chwili? Koniec z tym! Zadbaj o swój komfort, a my zadbamy o Twoje zdrowie i prawidłowy rozwój maluszka. Dieta pudełkowa dla karmiących to doskonałe rozwiązanie problemów z codziennym gotowaniem. 

  Catering dla ciężarnych — codzienne posiłki dostosowane do potrzeb przyszłej mamy

  Codzienny jadłospis kobiety ciężarnej musi uwzględniać wyjątkowe zapotrzebowanie. Przyszła mama musi dbać teraz nie tylko o swój organizm, ale również rozwój swojego nienarodzonego jeszcze dziecka. Catering dla kobiet w ciąży od Restauracjapoddrzwi.pl w pełni uwzględnia specjalne zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Menu wzbogacone jest w odpowiednią ilość niezbędnych witamin i minerałów, dietetycy uwzględniają w posiłkach większe zapotrzebowanie między innymi na kwas foliowy, który jest potrzebny do prawidłowego rozwoju płodu. 

  Wybierz catering dla ciężarnych wedle własnych potrzeb i preferencji. Twój codzienny jadłospis dopasujemy do etapu ciąży, Twojego stanu zdrowia, trybu życia oraz indywidualnych preferencji. Skontaktuj się z nami, jeśli borykasz się z alergią pokarmową na konkretny składnik spożywczy albo nie tolerujesz określonych pokarmów. Twoje wymagania weźmiemy pod uwagę, żebyś każdego dnia mogła żywić się dokładnie tym, co lubisz i co jest dla Twojego organizmu dobre. 

  Dieta mamy karmiącej noworodka — jak wpływa na jakość mleka i rozwój dziecka?

  Czy wiesz, że dieta mamy karmiącej ma wpływ na jakość mleka? Pamiętaj również, że mama karmiąca musi stosować odpowiedni jadłospis pełen witamin i minerałów, aby móc cieszyć się pełnym zdrowiem i nie borykać się z różnego rodzaju niedoborami. Nasza dieta pudełkowa dla matek karmiących uwzględnia zapotrzebowanie mamy oraz dziecka, aby naturalny pokarm był optymalnie wartościowy dla maluszka. 

  Co ważne, komponując codzienne posiłki dla mam karmiących i kobiet w ciąży, wykluczamy składniki pokarmowe, które mogą uczulać albo działać negatywnie, uwzględniając stan zdrowia matki i dziecka czy ich samopoczucie. Zwróć uwagę, że to, co je mama, ma wpływ na jakość mleka. Niweluj kolki u niemowlęcia, wzdęcia, bóle brzuszka i niestrawność. Korzystaj z menu dla kobiet karmiących, które nie zawiera alergenów, produktów ciężkostrawnych czy wywołujących zgagę. W naszych daniach nie znajdziesz czekolady, surowych jaj czy orzechów. 

  Dieta pudełkowa dla mam — wygodne i zdrowe rozwiązanie dla zajętych matek

  Dieta pudełkowa dla mam to świetna opcja, aby zyskać dodatkowy czas na odpoczynek czy spacer z dzieckiem. Możesz zrezygnować ze spędzania wielu godzin w kuchni, bo Restauracjapoddrzwi.pl zapewni Ci pyszne potrawy na cały dzień. Znajdziesz je w ekologicznych pudełkach każdego ranka. Śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja, właśnie taki zestaw oferujemy w diecie dla mam

  Nie trać czasu na zakupy, ani na gotowanie. Każdego dnia możesz mieć na talerzu urozmaicone potrawy, pełne smaku i bogactwa wartościowych składników. Odpowiednia dieta dla mam, zarówno jeśli jeszcze jesteś w ciąży, jak i zaraz po porodzie, to idealne rozwiązanie, które wyręczy Cię od kulinarnych obowiązków. Zaopiekuj się swoim maluszkiem, a my zadbamy o Twój codzienny jadłospis. Na talerzu wylądują różnorodne potrawy, zawsze pyszne i zdrowe, pełne witamin i minerałów. Czas, który zyskasz, możesz przeznaczyć na opiekę nad dzieckiem albo na własny odpoczynek. Wreszcie będziesz mieć chwilę na ulubiony serial albo zaległą książkę. 

  Catering dietetyczny dla mam karmiących — wsparcie dla zdrowej laktacji

  Karm naturalnie tak długo, jak potrzebuje tego Twoje dziecko. Już dawno udowodniono, że to właśnie karmienie piersią jest najlepszą inwestycją w zdrowie każdego maluszka. Dieta dla mam karmiących to odpowiedź na specjalne potrzeby młodych matek, które chcą zadbać o prawidłowe żywienie nie tylko po to, aby zapewnić sobie pełne zdrowie, ale także wpływać na jakość mleka, którym karmione jest niemowlę. Żadne mleko modyfikowane nie jest tak dobrej jakości, jak to naturalne. Jeśli tylko masz odpowiednie predyspozycje, by karmić piersią, zdecyduj się na dostarczanie swojej latorośli tego, co najlepsze. Dieta pudełkowa dla matek karmiących od Restauracjapoddrzwi.pl Ci w tym pomoże. W codziennym jadłospisie znajdziesz dania z zawartością składników, które pobudzają laktację. Co ważne, nasza dieta dla mam karmiących nie zawiera dań ze składnikami, które mogą zaszkodzić dziecku. Eliminujemy produkty wzdymające, tłuste, smażone, z konserwantami i te, które mogłyby wywołać alergię. 

  Catering dietetyczny dla kobiet w ciąży — zbilansowane posiłki dla zdrowej ciąży

  Zwracaj szczególną uwagę na to, co jesz w ciąży. To istotne nie tylko dlatego, aby nie przybrać zbyt dużej ilości nadmiernych kilogramów. Istotna jest zbilansowana dieta, która pozwoli Ci dostarczać energii każdego dnia i zachować pełne zdrowie. Co więcej, catering dietetyczny dla kobiet w ciąży, to pełnowartościowy skład, który pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Poznaj nasze przykładowe menu i zdecyduj się na dietę dla przyszłej mamy, którą dostarczymy pod same drzwi. 

  W I trymestrze ciąży jesteś osłabiona i nie masz ochoty na samodzielne gotowanie? A może w III trymestrze wielogodzinne pichcenie sprawia Ci wyjątkową trudność. Wyręczymy Cię w kulinarnych obowiązkach, dostarczając pożywne posiłki na każdy dzień. Zamów dietę dla kobiet w ciąży niezależnie od tego, w którym miesiącu ciąży jesteś. To czas naprawdę wyjątkowy, a Ty zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Odpoczywaj, już niedługo nie będziesz mieć chwili na relaks. 

  Dieta mamy karmiącej — jak dostarczać niezbędne składniki dla odżywienia dziecka?

  Warto, aby dietę mamy karmiącej ułożył profesjonalny dietetyk. To ten specjalista do spraw żywienia doskonale wie, jakie składniki odżywcze muszą znaleźć się w codziennym menu, aby zadbać o organizm mamy i rozwój niemowlęcia. Właśnie dlatego catering dla mamy karmiącej piersią od Restauracjapoddrzwi.pl sprawdzi się szczególnie dobrze. Nie musisz mieć wiedzy o optymalnej diecie, nie musisz szukać na sklepowych półkach wartościowych produktów. To my zadbamy o to, aby Twoja dieta mamy karmiącej była wprost idealna. Zyskasz gotowe posiłki z dobrym składem, które wystarczy tylko podgrzać. Wszystkie są świeże, aromatyczne i pyszne oraz zawierają tylko ekologiczny skład bez konserwantów. Zwróć uwagę, że dieta mamy karmiącej musi być naprawdę wyjątkowa, bo spełnia nie tylko potrzeby kobiety zaraz po porodzie, ale również dziecka karmionego piersią. Z jadłospisu należy więc wykluczyć produkty, które mogą wpływać negatywnie, zaś moc witamin i minerałów ma uzupełnić wszelkie niedobory. 

  Dieta pudełkowa dla kobiet w ciąży — zdrowe i smaczne posiłki dostarczane prosto pod drzwi

  Zamów dietę pudełkową dla kobiet w ciąży i karmiących piersią od Restauracjapoddrzwi.pl, a my dostarczymy całodzienne menu pod wskazany adres. Zyskaj pewność stosowania zdrowej diety, aby wpływać pozytywnie nie tylko na swój organizm, ale również rozwój dziecka. Bogactwo smaków i wartościowych składników, a do tego różnorodność posiłków — właśnie to oferujemy wszystkim przyszłym mamom i tym, które już tulą w ramionach swoje nowo narodzone pociechy. 

  Jak zamówić catering dla kobiet w ciąży? To naprawdę proste. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią dietę i założysz konto na naszej stronie internetowej. To Ty decydujesz, ile posiłków mamy Ci dostarczać każdego dnia. Wybierasz porę dostawy jedzenia oraz wpisujesz adres, pod którym pojawi się nasz dostawca. Jeśli masz problem z wyborem menu dla kobiety w ciąży czy mamy karmiącej, możesz skontaktować się z naszym dietetykiem, który odpowie na wszystkie pytania i doradzi w kwestii wyboru najlepszego jadłospisu.

  arrow-up-icon
  phone-icon