Strona główna » slider demo

Diety pudełkowe na dowóz

Odkryj żywieniową rewolucję!

Cieszyć się zdrowymi posiłkami nigdy nie było łatwiejsze! Zamów nasze smakowite pudełka i delektuj się wygodą bez wychodzenia z domu.

Zamów Teraz

Dostawa prosto do domu

Oszczędź czas, pielęgnuj zdrowie

Oszczędź czas na gotowaniu, a zainwestuj w zdrowie i komfort. Zamów teraz i ciesz się wygodą dostarczenia zdrowych posiłków prosto pod drzwi.

Zamów Teraz

Dopasowane do Ciebie

Świeże i smaczne dania

Nasze dania to gwarancja wyjątkowego smaku i zdrowia. Wybierz swoją ulubioną dietę i rozkoszuj się pysznymi posiłkami już dziś.

Wybierz dietę

Nasze diety

Wybierz dietę, która najlepiej do Ciebie pasuje!

Jeśli nie wiesz, która dieta jest dla Ciebie odpowiednia skontaktuj się z nami!

Jak zamówić?

Zamów dietę
wygodnie online
Otrzymaj dietę
pod same drzwi
Ciesz się wysoką
jakością naszych diet

O nas

Odpowiedzi na to pytanie jest kilka i już spieszymy, żeby wyjaśnić Ci, co odróżnia Restaurację pod Drzwi od innych cateringów na rynku.

Po pierwsze, jest to pierwszy restauracyjny catering w Polsce.
Przykładamy wagę, aby wydawane przez nas potrawy smakiem i wyglądem nie ustępowały tym serwowanym w najlepszych restauracjach.

Na tym moglibyśmy poprzestać, ale…

Chcielibyśmy powiedzieć o sobie coś więcej!

Jest kilka wartości, na których została zbudowana Nasza firma.

Przede wszystkim, stawiamy na jakość. Produkty, których używają Nasi Kucharze są zawsze ekologiczne i od lokalnych dostawców.

Ważny jest dla nas także profesjonalizm.
Współpracujemy z dietetykami klinicznymi, którzy dokładają wszelkich starań żeby pudełko, które codziennie rano spotykasz pod swoimi drzwiami, zawierało w sobie wszystko to co najzdrowsze i najlepsze dla Twojego organizmu. Specjaliści dbają, abyś z radością i zadowoleniem gubił kilogramy.

Kolejnym z filarów Restauracji pod Drzwi jest doświadczenie.
Nasz Szef Kuchni od dziecka rozwijał swoją pasję w kultowej restauracji w Poznaniu. Jego zmysł, talent i intuicja sprawiają, że zawsze z radością i podekscytowaniem sięgasz po kolejne danie. Restauracja pod Drzwi to także ludzie, którzy kochają zdrowy styl życia i sami mają za sobą walkę z otyłością, którą wygrali dzięki jakościowemu jedzeniu, jakie dzisiaj z nieukrywaną satysfakcją, pragniemy Ci serwować.

Najważniejsze zostawiliśmy na koniec – tworzy Nas ogromna miłość do jedzenia.
Jesteśmy tutaj, bo kochamy dobrze jeść! Chcemy sprawić, abyś w swoim domu poczuł się jak w najlepszej restauracji. Ta idea przyświecała nam podczas tworzenia Restauracji pod Drzwi.

Zdrowie dla Ciebie!

Opinie naszych klientów

arrow-up-icon
phone-icon