Strona główna » Blog » Catering dietetyczny kontra otyłość

Catering dietetyczny kontra otyłość

27 października 2020

Otyłość to choroba przewlekła, która stała się, nie bójmy się tego powiedzieć, prawdziwym przekleństwem Naszych czasów. Alarmujące wyniki mówią, że już co piąty Polak boryka się z otyłością! Nadwagę ma niespełna 40% mieszkańców Naszego kraju. Czy nie jest przerażającym, że ponad połowa Polaków ma problemy ze zbyt dużą wagą? Niestety, z roku na rok statystyki są coraz bardziej martwiące – fast foody, życie w biegu, permanentny stres i brak aktywności fizycznej sprawiają, że zamieniamy się w społeczeństwo ciężko chorych, ociężałych ludzi. Musimy zdać sobie sprawę, że otyłość jest tylko wstępem do innych, poważnych chorób np. układu wieńcowego… Ale dość straszenia! Co możemy z tym zrobić?

Jednym z rozwiązań jest catering dietetyczny. Codziennie pod Naszymi drzwiami znajdujemy pudełko, we wnętrzu którego czeka na Nas szereg zbilansowanych potraw. Warzywa i owoce, odpowiednia kaloryka, potrawy przygotowane ze starannością i dbałością o każdy detal sprawiają, że problem wagi to już nie Nasz problem.

Jeden z właścicieli firmy cateringowej Restauracja pod Drzwi, Marcin, również miał problemy z nadwagą. Kluczem do zrzucenia zbędnych kilogramów i powrotu do zdrowia były zdrowe, pełnowartościowe posiłki, które zaczął sobie przygotowywać. Wykorzystał swoje kulinarne doświadczenia i rady dietetyków, by tworzyć pyszne, ale i zbilansowane posiłki. Zmotywowany sukcesem postanowił stworzyć catering dietetyczny, który ułatwi innym drogę do pięknej sylwetki i zachęci ich do podróży ku zdrowemu stylowi życia.

Korzystanie z cateringów pudełkowych wydaje się być skutecznym sposobem walki i profilaktyki otyłości. Korzystając z zaufanych i profesjonalnych firm oferujących diety w pudełkach, mamy gwarancję odpowiednio zbilansowanych posiłków i, przede wszystkim, zdrowia!

arrow-up-icon
phone-icon