Catering dietetyczny kontra otyłość

Otyłość to choroba przewlekła, która stała się, nie bójmy się tego powiedzieć, prawdziwym przekleństwem Naszych czasów. Alarmujące wyniki mówią, że już co piąty Polak boryka się z otyłością! Nadwagę ma niespełna 40% mieszkańców Naszego kraju. Czy nie jest przerażającym, że ponad połowa Polaków ma problemy ze zbyt dużą wagą? Niestety, z roku na rok statystyki są coraz bardziej martwiące – fast foody, życie w biegu, permanentny stres i brak aktywności fizycznej sprawiają, że zamieniamy się w społeczeństwo ciężko chorych, ociężałych ludzi. Musimy zdać sobie sprawę, że otyłość jest tylko wstępem do innych, poważnych chorób np. układu wieńcowego… Ale dość straszenia! Co możemy z tym zrobić?

Jednym z rozwiązań jest catering dietetyczny. Codziennie pod Naszymi drzwiami znajdujemy pudełko, we wnętrzu którego czeka na Nas szereg zbilansowanych potraw. Warzywa i owoce, odpowiednia kaloryka, potrawy przygotowane ze starannością i dbałością o każdy detal sprawiają, że problem wagi to już nie Nasz problem.

Jeden z właścicieli firmy cateringowej Restauracja pod Drzwi, Marcin, również miał problemy z nadwagą. Kluczem do zrzucenia zbędnych kilogramów i powrotu do zdrowia były zdrowe, pełnowartościowe posiłki, które zaczął sobie przygotowywać. Wykorzystał swoje kulinarne doświadczenia i rady dietetyków, by tworzyć pyszne, ale i zbilansowane posiłki. Zmotywowany sukcesem postanowił stworzyć catering dietetyczny, który ułatwi innym drogę do pięknej sylwetki i zachęci ich do podróży ku zdrowemu stylowi życia.

Korzystanie z cateringów pudełkowych wydaje się być skutecznym sposobem walki i profilaktyki otyłości. Korzystając z zaufanych i profesjonalnych firm oferujących diety w pudełkach, mamy gwarancję odpowiednio zbilansowanych posiłków i, przede wszystkim, zdrowia!

arrow-up-icon
phone-icon