Strona główna » Blog » Dla każdego coś dobrego

Dla każdego coś dobrego

27 października 2020

Cateringi dietetyczne, które każdego ranka dowożone są wprost pod Wasze drzwi, oferują szereg opcji i rodzajów diet. Nawet najbardziej wymagający smakosz jest w stanie znaleźć wśród nich coś dla siebie!

Restauracja pod Drzwi rozwija przed Wami wachlarz możliwości, od którego może zakręcić się w głowie. Która z opcji jest tą właściwą dla Ciebie?

Listę otwiera dieta Zdrowie Basic, czyli zbilansowane menu, które zawiera w sobie całe mnóstwo oferowanych przez Restaurację pod Drzwi wspaniałości. Są też propozycje dla tych, którzy, z różnych powodów, zdecydowali się na niejedzenie mięsa albo mięsa i produktów odzwierzęcych. Tych zadowolą z pewnością opcje diet pudełkowych: Wegetariańska, Wegetariańska z Rybą i Wegańska. Jest też oferta od kobiet dla kobiet – Beauty Fit Women. To menu skomponowane z myślą o płci pięknej jest gwarancją uczucia lekkości i witalności. A może dieta wykluczająca gluten? Nie ma żadnego problemu! Restauracja pod Drzwi przygotowała coś specjalnego dla wszystkich, którzy życzą sobie z niego zrezygnować. Nie myślcie, że zapomnieliśmy o tych, którzy borykają się z chorobami tarczycy i Hashimoto. Przygotowaliśmy dietę, która wzmocni Waszą ofensywę w walce właśnie z tymi schorzeniami. Jeżeli żadna z wyżej wymienionych opcji nie spełnia Waszych oczekiwań, nie martwcie się, nic straconego! Dieta Indywidualna z Wykluczeniami pozwoli Wam na wybór tylko tych składników potraw, które będą dla Was odpowiednie.

Zaletą cateringów pudełkowych jest niewątpliwie ich elastyczność i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy chcieliby, nie bez powodu, aby zjadane codziennie posiłki jak najlepiej odpowiadały ich preferencjom.

Restauracja pod Drzwi to pełen serwis – gama możliwości i wszystkie stworzone po to, aby smaki ukryte w pudełkach były Waszymi smakami!

arrow-up-icon
phone-icon