Strona główna » Blog » Dieta pudełkowa – z czym to się je?

Dieta pudełkowa – z czym to się je?

27 października 2020

Diety pudełkowe cieszą się coraz większą popularnością. Rosnące zainteresowanie taką formą cateringu w Polsce zdaje się wynikać z faktu, że, początkowo nieufni, z biegiem czasu i istnienia cateringów pudełkowych, przekonaliśmy się o wygodzie i trafności takiego rozwiązania.

Wyobraźmy sobie, że każdego dnia po przebudzeniu, otwieramy drzwi, by na wycieraczce ujrzeć pudełko pełne pysznych i zdrowych potraw. Nie musimy tracić czasu na przygotowanie żadnej z nich, nie musimy myśleć nad ich komponowaniem tak, by były smaczne i zbilansowane. Ktoś zrobił to za Nas i zrobił to dobrze!

W codziennym pędzie, rygorze pracy i obowiązków, zapominamy często, by zadbać o siebie i Nasze zdrowie. Nie myślimy, bo często nie mamy czasu myśleć o tym, by Nasze codzienne menu dodawało sił i energii, jednocześnie wpływając korzystnie na Nasze ciała. Zapominamy o odpowiedniej kaloryczności dań, łapiemy za niezdrowe przekąski i fast foody, przez które tyjemy i, co za tym idzie, czujemy się gorzej i pracujemy mniej wydajnie. Henryk Sienkiewicz powiedział: „Kiedy w brzuchu pusto, w głowie groch z kapustą”. Nie zapominajmy jednak, aby Nasze żołądki wypełniać tym, co zdrowe. O ile efektywniej będziemy wykonywać Nasze codzienne obowiązki i o ile łatwiej będzie Nam zaczynać każdy dzień z uśmiechem, jeżeli zadbamy o Nasze talerze.

Catering dietetyczny to codzienny komfort, menu skomponowane przez dietetyków, posiłki przygotowane przez profesjonalistów. Stała ilość potraw, które zjadasz o regularnych porach, dopasowana do Twojego organizmu kaloryczność, smaczne dania i więcej bezcennego czasu. Dieta pudełkowa to sposób na życie, to odpowiedź na potrzeby człowieka XXI wieku!

Sprawdź różne diety z naszej oferty, takie jak:

arrow-up-icon
phone-icon